Négy barátságos meccsel készültek a VSK labdarúgói

Horváth Bálint Ottó 2018. augusztus 14., 10:34

A nemrég megalakult, a Maros megyei 4. Ligában induló Marosvásárhelyi VSK labdarúgócsapata négy barátságos mérkőzéssel készült az augusztus 26-án kezdődő bajnokságra.

Három győzelem, egy vereség az edzőmeccsek mérlege Fotó: Facebook/CSM Târgu Mureș

Székes Károly és Constantin Lungu edzők együttese legutóbb a víkendtelepi Sportakadémia pályáján negyedosztályos ellenfelével, Marosludassal találkozott, amelyet fölényesen, 5–2 arányban győzött le.

Ezt megelőzően a marosvásárhelyiek még három felkészülési meccset játszottak, ebből kettőt megnyertek –  a Radnóti SK-t 3–2-re és Szovátát 4–2-re verték –, illetve egyet elveszítettek Nyárádtővel (0–1) szemben.

A 3. Ligába való feljutásra pályázó Marosvásárhelyi VSK Facebook-oldalának tájékoztatása szerint augusztus 22-én közlik azt a végleges játékoskeretet, amellyel nekivágnak a negyedosztályos bajnokságnak.

Ezelőtt azonban az együttes megismeri menetrendjét, a Megyei Labdarúgó-szövetség ugyanis ezekben a napokban kell megtartsa a bajnokság sorsolását.