Tartja három pontos előnyét a Gyergyói VSK, újabb meccs ért véget túl korán

Dobos László 2021. október 18., 13:02 utolsó módosítás: 2021. október 18., 13:05

Az éllovas Gyergyószentmiklósoi VSK és közvetlen követői, Balánbánya és Agyagfalva csapata is nyerni tudott a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának hétvégi fordulójában, így az élbolyban a rangsor változatlan maradt.

Korábbi felvétel Fotó: Pál Árpád

Az agyagfalvi mérkőzés csupán 17 percet tartott. A vendég zetelakiak csak heten léptek pályára, a 16. percben kapusuk lesérült, és nem tudta folytatni a játékot, a 18. percben Kovács Barna játékvezető lefújta a mérkőzést.

A Gyergyószentmiklósi VSK könnyed győzelmet aratott a Székelykeresztúri Egyesülés felett, Hodgyai László mesterhármasának köszönhetően 6–1-re nyert. A korábbi éllovas, a Balánbányai Bányász a Szárhegyi Bástya vendégeként az első félidő közepén döntötte el a pontok sorsát, amikor öt perc alatt három gólt lőtt.

Labdarúgó 4. Liga, Hargita megyei csoport, 7. forduló:

Székelyudvarhelyi Roseal–Csicsói Ezüstfenyő 3–0 (2–0)
Gólszerzők: Orbán Róbert (14.), Miklós Sándor (30. és 89.).

Farkaslaki SE–Homoródalmási Homoród 1–2 (1–0)
Gólszerzők: Miklós Árpád (1.), illetve Sorbán Előd (66.) és Balog Zsolt (85.)

Szárhegyi Bástya–Balánbányai Bányász 1–4 (0–3)
Gólszerzők: Gáspár Ernő (90.+1), illetve Bíró Attila (28.), Alexandru Cătărău (29. és 32.), Ciprian Mitocaru (78.)

Agyagfalvi Lendület–Zetelaki Fenyő 3–0
Gólszerző: Hegyi Attila (5., 12.és 15.)

Gyergyószentmiklósi VSK–Székelykeresztúri Egyesülés 6–1 (1–0)
Gólszerzők: Czimabalmos Zalán (2.), Hodgyai László (45., 56.és 68.), Tankó Hunor (74. és76.), illetve Bidi Csaba (77.)

A Székelyudvarhelyi Golimpiákosz–Homoródszentmártoni Reménység találkozót október 28-án 16 órára halasztották.

A következő forduló (október 23-24.) programja: Balánbánya–Roseal, Homoródalmás–Golimpiakosz, Keresztúr–Farkaslaka, Csicsó–Gyergyói VSK, Homoródszentmárton–Agyagfalva és Zetelaka–Bástya.