Kikapott a kiesőjelölttől a Kolozsvári U, az FK mögött maradt

Székely Sport 2021. március 08., 17:34 utolsó módosítás: 2021. március 08., 18:01

Meglepő vereséget szenvedett a Lénárdfalvi Comuna elleni vendégjátékán a Kolozsvári U a labdarúgó 2. Liga 18. fordulójának hétfői mérkőzésén.

Archív Fotó: Pinti Attila

A kiesés elkerüléséért versenyben lévő Máramaros megyei csapat győztes találatát a második félidő elején szerezte egy „ajándék” tizenegyesből, amit a játékvezető nagyon könnyen befújt számukra.

A feljutásért küzdő kolozsvári együttes négy győztes meccs után kapott ki, és elszalasztotta a lehetőségét, hogy dobogós helyre kerüljön. Vereségével maradt a 8. pozícióban, továbbra is két ponttal lemaradva a harmadik helyet elfoglaló FK Csíkszeredától.

Valentin Suciu vezetőedző gárdája biztosan a dobogóról várja a vasárnap 11.30-ra időzített, a tabellán mögötte álló Dunărea Călărași elleni hazai rangadót, amelyen megerősítheti helyét a felsőházi rájátszásban.