Fegyelmezettebben kell játszaniuk a Sepsi OSK fiataljainak

Csulak Noémi 2022. október 01., 21:06 utolsó módosítás: 2022. október 01., 21:08

A labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjának 6. fordulójában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK fiókcsapata a Brassói Kids Tâmpa vendégeként lépett pályára, ahol 2–0-s vereséget szenvedett.

A befejezésekkel rendre gondjaik voltak. Korábbi felvétel Fotó: Erdély Bálint Előd

Kiegyensúlyozott mérkőzést tudhatnak maguk mögött a Sepsi OSK fiataljai, akiknek bár mindkét félidőben megvoltak a helyzeteik, mégsem tudták ezeket gólra váltani. Ellentétben a hazai csapattal, amely kihasználva a védelmi hibáikat, 1–0-s előnnyel vonult a szünetre, majd a folytatásban még egyszer betalált, így 2–0-ra diadalmaskodott.

„Voltak helyzeteink, de nem éltünk a lehetőségekkel. Nem vagyok elégedett a fiúk teljesítményével, hiszen, ha profi szinten szeretnének játszani a következőkben, sokkal motiváltabbak, fegyelmezettebbek kell legyenek – nyilatkozta Valentin Suciu, a Sepsi OSK II. edzője.