A Viitorul Bukarestben ütötte ki a Dinamót

Székely Sport 2021. február 26., 22:44 utolsó módosítás: 2021. február 26., 22:46

Ötgólos vendégsikerrel kezdődött a labdarúgó 1. Liga 25. fordulója, az FC Viitorul esélyt sem adott a Bukaresti Dinamónak.

Fotó: fcviitorul.ro

Az alsóházban tanyázó csapatok péntek esti fővárosi mérkőzése teljesen egyoldalú volt, a tengerpartiak negyedóra után már kettővel vezettek, és a szünetig még egyszer betaláltak. A folytatásban a piros-fehérek játékosai még felzárkózni sem tudtak, sőt a végén további két gólt kaptak, ezzel pedig kiütéses vereséget szenvedtek.

A Dinamo mély gödörbe került, hiszen utóbbi öt bajnoki meccsén mindössze egy pontot szerzett, jelenleg a 13. a tebellán. Ezzel szemben a Viitorul nyolc nyeretlen meccs után törte meg rossz sorozatát, és még reménykedik a felsőházi rájátszásban.

Labdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 25. forduló:
Bukaresti Dinamo–FC Viitorul 0–5 (0–3).
Gólszerzők: Jo Santos (4.), G. Ganea (16., büntetőből), Ciobanu (44., 81.), Tsoumou (79.).