A ráadás hozta az egyenlítéseket az 1. Ligában – videóösszefoglalókkal

Székely Sport 2021. október 23., 23:17 utolsó módosítás: 2021. október 23., 23:18

Két 1–1-es döntetlent jegyeztünk a labdarúgó 1. Liga szombati játéknapján. Elcsúszott az FC Voluntari.

Az FC Argeș megállította az FC Voluntari menetelését a labdarúgó 1. Liga tizenharmadik fordulójának szombati első összecsapásán. Végig jobban játszott a házigazda, kétszer eredményes volt a szünetet követően. Hat diadalt követően kapott ki a Voluntari.

Az újonc, a CS Mioveni egy óra játékot követően talált be az FC Botoșani kapujába. A vendégek rohamoztak, egy-egy kapufa után ott volt a lehetőségük, hogy egy büntetővel kiegyenlítsenek. Ezt kihagyták, mégis az utolsó percben összejött a döntetlen.

A este a fővárosiak mérkőzésén a Dinamo megszerezte az előnyt a Rapid ellen, aztán nagyon úgy tűnt, hogy majdnem három hónapot követően nyerni tud egy bajnokit. Csakhogy, aztán mégsem, Nicolae Carnat a hosszabbításban lőtt egy bődületes gólt, ezzel 1–1-re végeztek a felek.