Újra szoros csatában maradt alul a Sirius KK

Horváth Bálint Ottó 2021. november 28., 15:16 utolsó módosítás: 2021. november 28., 15:17

Egymás után a harmadik mérkőzését veszítette el a Marosvásárhelyi Sirius KK a női kosárlabda Nemzeti Ligában, ezúttal három ponttal maradt alul a CSM Alexandria vendégeként.

Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A vásárhelyiek végig hátrányban játszottak és futottak az eredmény után a szombati találkozón, amelynek hajrájában sikerült felzárkózniuk egy pontra, de aztán a házigazda büntetődobásokkal bebiztosította a győzelmét.

Ez volt a Sirius KK egymás utáni harmadik szoros veresége a bajnokságban, korábban a Szatmárnémeti VSK-tól (74–77) hazai pályán és a Galaci Phoenixtől (58–62) idegenben kapott ki.

A bajnoki idényt három győzelemmel kezdett együttes számára két hazai mérkőzés következik, december 4-én a Bukaresti Rapidot, egy héttel később a Kézdivásárhelyi SE-t fogadja.