Az FTC az utolsó harmadban, az UTE szétlövéssel, a MAC kiütéssel győzött

Székely Sport 2021. november 26., 22:27 utolsó módosítás: 2021. november 26., 22:29

A székely rangadó mellett további három mérkőzést játszottak le pénteken a jégkorong Erste Ligában.

Fotó: Veres Nándor

Az FTC 5–1-re nyert a DVTK Jegesmedvék otthonában, ahol Tóth Adrián a harmadik harmadban háromszor volt eredményes: a felvonás elején két és fél perc alatt kétszer talált be, majd a vége előtt tizenhét másodperccel ő állította be a végeredményt.

A DEAC–Újpesti TE összecsapás nagyon szorosra sikeredett, az 1–1-es rendes játékidő után büntetőkkel dőlt el a győztes kiléte a lila-fehérek javára.

A MAC HKB Újbuda tíz találatig jutott Győrben, a vendégcsapatban Schlekmann Márk három góllal és két gólpasszal zárt.