Pont nélkül zárták a fordulót a hazaiak

Fotó: Gecse Noémi

Ritkán fordul elő, hogy egy bajnoki fordulóban minden mérkőzés hazai kudarccal végződjön. A Csík körzeti labdarúgó-bajnokság összecsapásainak mind a hét találkozóján a vendégcsapat nyert.

Dobos László

2016. október 03., 15:252016. október 03., 15:25

2016. október 03., 15:492016. október 03., 15:49

Az alcsíki csoportban a Csíkszentsimoni Szefite, a felcsíkiben pedig a Csicsói Ezüstfenyő százszázalékos teljesítménnyel vezeti a rangsort.

Csík körzeti labdarúgó-bajnokság, Alcsíki-csoport, 5. forduló:
Csíkszentmártoni Alcsík SE–Tusnádi Piliske 2–4 (0–1),
gólszerzők: Ionel Bucur (67., öngól) és Olteán Dániel (88.), illetve Jakab Szilárd (55., 76. és 80.), Ionel Bucur (31.).

Csíkszentkirályi Borsáros–Kozmási Komisz 2–4 (1–1),
gólszerzők: Gábor Norbert (41.) és Tánczos Alpár (69.), illetve Kovács Zsombor (44. és 89.), Páll Vince (59.) és Máté László (86.).

Tusnádfürdői SE–Csíkszentsimoni Szefite 2–3 (1–2),
gólszerzők: Salamon Hunor (37.) és Melles Alpár (87.), illetve Márton Hunor (1.), Czikó Zsombor (25.) és Albert Levente (58.).

Csíkszentimrei TE–Csíkszentgyörgyi Fiság 4–5 (3–2),
gólszerzők: Tankó Endre (14. és 53.), Sinka Zsolt (2., büntetőből), Pál Ignác (7.), illetve Lövőtei Nándor (38., 39, 77. és 93., az elsőt és a harmadikat büntetőből), Jakab Attila (51.).

8. Csíkszentimre     5 0 0 5 5–21 0

A következő forduló (október 9.) műsora: Szentsimon–Szentmárton (11 órától), Fiság–Szentkirály (13.00), Kozmás–Tusnádfürdő (13.00) és Szentimre–Piliske (16.00).

Felcsíki-csoport
Csíkszentmihályi Törekvés–Csíkszentdomokosi Garados 1–4 (0–2),
gólszerzők: Ambrus Antal (79.), illetve Both Tamás (22. és 59.), Albert Antal (11.) és Zoltán Vasile (63.).

Gyimesfelsőloki SE–Szépvízi MŰ II. csapata 1–2 (0–0),
gólszerzők: Thieme Csaba (56.), illetve Balázs Hunor (66.) és Gál Csongor (75.).

Vaslábi Maros–Csicsói Ezüstfenyő 0–5 (0–3),
gólszerzők: Bodor Loránd (2. és 90.), Gabriel Cătălin Doltea (14.), Boros Levente (22.) és György Csaba (69.).

A Madéfalvi MIK csapata szabadnapos volt. Az elhalasztott meccsek, a Madéfalva–Felsőlok (2. forduló) és a Csicsó–Csíkszentmihály (4. forduló) találkozók új időpontjairól még nem döntöttek.