Az utolsó fordulóban dől el a bajnokság

Fotó: Veres Nándor

A Csíkszentgyörgyi Fiság hazai pályán, a Csicsói Ezüstfenyő pedig idegenben nyert a Csík körzeti labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában. E két csapat áll a rangsor élén egyenlő pontszámmal, azonos gólkülönbséggel.

2015. június 16., 18:492015. június 16., 18:49

2015. június 16., 18:522015. június 16., 18:52

A csíkszentgyörgyiek csupán a több rúgott gól tekintetében előzik meg a csicsói együttest. A két csapat közül kerül ki a Csík körzeti bajnok. Mivel a borzsovai együttes visszalépett, az utolsó fordulóban a Csicsói Ezüstfenyő játék nélkül, 3–0-ás gólkülönbséggel nyeri majd a mérkőzését. A csíkszentgyörgyieknek nagyon nehéz kiszállásuk lesz, a negyedik helyen álló Kozmási Komisz otthonában lépnek pályára, és legalább három gól különbséggel kellene nyerjenek, hogy az első helyen végezzenek. Íme, a 18. forduló eredményei:

Csíkszentgyörgyi Fiság–Tusnádfürdői SE 4–1 (1–0). Gólszerzők: Varga Csaba (7. perc), Csedő Zsolt (48.), Pál Zsolt (78.) és Lövétei Nándor (80.), illetve Dobri Norbert (61.).

Csíkszentimrei TE–Tusnádi Piliske 2–3 (0–0). Gólszerzők: Geréd Ferenc (67. és 86.), illetve Páll Szilárd (59.), Cristian Pop (84.) és Nicu Corban Nicu (92.).

Csíkszentdomokosi Garados–Csicsói Ezüstfenyő 2–3 (0–2). Gólszerzők: Gábor Lőrinc (55.) és Remus Sergiu Bercea (70.), illetve György Csaba (11. és 85.), Ilyés Csaba (15.).

Csíkszentkirályi Borsáros–Csíkszentmihályi Törekvés 2–4 (1–2). Gólszerzők: Hozó Norbert (76. és 83.), illetve Oltean János (12., 42., 46. és 62.).

Kozmási Komisz–Borzsovai Lemeco 3–0 (játék nélkül).