2017. február 25., szombat; Ma Géza napja van
Rss Facebook oldal Twitter oldal Youtube csatorna Google +1 oldal

Végig vezetve nyertek a csíki kosárlabdázók

Dobos László | 2016.11.27. [16:14] | Utolsó módosítás: 2016.11.27. [16:38]

A hetedik mérkőzésén megszerezte negyedik győzelmét a VSK Csíkszereda a román másodosztályú férfi kosárlabdabajnokság alapszakaszában.

kosarlabda gn 002_b

Lászlófy Botond edző tanítványai vasárnap az első perctől az utolsóig vezetve végül 22 pont különbséggel nyertek a nagyváradiak ellen az Erőss Zsolt Arénában. Következnek az alapszakasz visszavágói, a csíkiak következő meccsének időpontjáról még nincs döntés.

Férfi kosárlabda, 1. Liga, 7. forduló:
VSK Csíkszereda–Nagyváradi CSU CSM LPS II. csapata 87–55 (30–15, 16–9, 23–12, 18–19).
A csíkiak pontszerzői: Andrei Ene 35 pont, Tóth Ádám 12, Vita András 9 (1x3), Héjas Botond 8 (1x3), Raul Olariu 8, Denis Murgu 5 (1x3), Tarajos Rareș 5, Nagy Sándor 3(1x3), László Botond 2. Játszott még: Bogos Ákos, Nagy Norbert és Puskás Levente.