Székelyhon.ro
2017. január 20., péntek; Ma Fábián, Sebestyén napja van
Rss Facebook oldal Twitter oldal Youtube csatorna Google +1 oldal

Házigazdaként nyert az ISK kézilabdacsapata Házigazdaként nyert az ISK kézilabdacsapata

Zátyi Tibor | 2016.11.08. [14:36] | Utolsó módosítás: 2016.11.08. [15:17]

Négy ifjúsági 1-es korosztályú kézilabdacsapat vett részt múlt hét végén az udvarhelyi sportcsarnokban 21. alkalommal megrendezett ISK Kupán, a házigazda Székelyudvarhelyi ISK-KC mellett a Segesvári ISK, valamint a magyarországi Cegléd és Gyönk együttese harcolt az első helyért.

ifi kezi torna(BA)_-6_b

A tornán mindenki mindenkivel játszott, a Sipos Lóránt edző által irányított ISK-KC mindhárom mérkőzését magabiztosan megnyerte, így az első helyen zárt. A 21. ISK Kupa legjobb játékosának az udvarhelyi Alex Botașt választották meg az edzők.

E hét végén már pontokért szállnak harcba az utánpótlás-korosztályú együttesek: a legnagyobbak vasárnap 13 órakor a Kolozsvári ISK-t fogadják, míg az ifjúsági 3-asok segesvári teremtornán szerepelnek (az ifjúsági 2-esek szabadnaposak lesznek).