Izlandon hokiznak a székely lányok

Az izlandi Akureyriben hétfőn kezdődik a divízió 2/B jelű női jégkorong-világbajnokság, amelyen a Csíkszeredai Sportklub játékosaira épített romániai együttes is részt vesz.
Megtekintések száma15 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.27., hétfő [10:03]
Kétszáz lőtt gólnál tart a Sportklub

Második meccsén is könnyedén nyert a Csíkszeredai Sportklub a Sportul Studențesc együttese ellen. Míg szombaton huszonhatszor találtak be a kék-fehérek a fővárosiak kapujába, vasárnap tizenöt gólt szereztek a csíkiak.
Megtekintések száma463 Hozzászólások3 Publikálva2017.02.26., vasárnap [19:32]
Egyszer sem tudta megverni a Steaua a Progymot

Megérdemelt győzelmet aratott a Gyergyószentmiklósi Progym a Bukaresti Steaua ellen a román jégkorongbajnokságban.
Megtekintések száma1881 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.25., szombat [21:54]
Gólzápor a Sportklub meccsén

Huszonhat alkalommal zörrent a Sportul Studențesc hálója szombaton a Vákár Lajos Műjégpályán.
Megtekintések száma1344 Hozzászólások2 Publikálva2017.02.25., szombat [21:18]
Tét nélkül játszik a Sportklub, kötelező győzelem előtt a Progym

Hazai pályán játszik szombaton a Gyergyószentmiklósi Progym, ellenfele a Bukaresti Steaua lesz. Aznap és vasárnap a Csíkszeredai Sportklub tét nélküli mérkőzéseken fogadja a Bukaresti Sportul Studențesc együttesét a román felnőtt jégkorongbajnokságban.
Megtekintések száma1464 Hozzászólások12 Publikálva2017.02.24., péntek [09:40]
Nem kímélték a kapust

Jégkorong büntetőlövés-versenyt rendeztek a csíktaplocai Transylvanian Tennis&Squash szabadtéri jégpályán.
Megtekintések száma1108 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.19., vasárnap [20:01]
Elpáholta a Progym a Dunăreát

Nagyon könnyedén szerezte meg a három pontot a Gyergyószentmiklósi Progym a Galaci Dunărea vendéglátójaként. A közel telt házas gyergyószentmiklósi meccsen 10–4-re nyertek a piros-fehérek szombaton este, és ezzel bebiztosították a harmadik helyüket.
Megtekintések száma3161 Hozzászólások11 Publikálva2017.02.19., vasárnap [13:28]
Tizenegy góllal nyert a Sportklub

Könnyedén legyőzte a Brassói Coronát a Csíkszeredai Sportklub a román jégkorongbajnokság alapszakaszában.
Megtekintések száma2763 Hozzászólások11 Publikálva2017.02.18., szombat [20:45]
Két meccset is játszik ugyanaznap a Corona

Idegenben, a Brassói Corona otthonában játszik román bajnoki mérkőzést szombaton délután a Csíkszeredai Sportklub.
Megtekintések száma1357 Hozzászólások3 Publikálva2017.02.16., csütörtök [17:37]
Játszhatnak a gyergyói jégcsarnokban

Minden rendben van a pályával, probléma nélkül meg lehet rendezni Gyergyószentmiklóson a Progym–Dunărea mérkőzést.
Megtekintések száma1199 Hozzászólások14 Publikálva2017.02.16., csütörtök [10:49]
Elődöntőbe jutott a Csíkszeredai ISK U18-as csapata

A Csíkszeredai ISK csapata két sima győzelemmel bejutott a magyar U18-as korosztályú jégkorongbajnokság elődöntőjébe.
Megtekintések száma785 Hozzászólások1 Publikálva2017.02.15., szerda [15:07]
Kercsó Árpád a Fradinál folytatja

A Ferencváros jégkorongcsapatánál folytatja karrierjét Kercsó Árpád, aki az utánpótlás-nevelésben vállal szerepet.
Megtekintések száma1008 Hozzászólások3 Publikálva2017.02.14., kedd [19:28]
Kezdődik a jégkorong MOL Liga rájátszása

A negyeddöntős párharcok első mérkőzéseivel kedden este elkezdődik a jégkorong MOL Liga rájátszása.
Megtekintések száma855 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.14., kedd [10:34]
Brassó–Debrecen negyeddöntő a MOL Ligában

A címvédő és alapszakaszgyőztes Miskolci DVTK Jegesmedvék együttese a Ferencvárossal mérkőzik meg a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjében.
Megtekintések száma1750 Hozzászólások8 Publikálva2017.02.07., kedd [20:03]
Három csíki hokis a magyar keretben

A Koreai Köztársaságban játszik csütörtöktől szombatig nemzetközi tornán a divízió I/A világbajnokságra készülő magyar férfi jégkorong-válogatott. A magyar válogatottba három csíki születési játékos kapott meghívást.
Megtekintések száma1565 Hozzászólások7 Publikálva2017.02.07., kedd [15:54]
Folytatódik a MOL Liga, de már a Sportklub nélkül

Az alapszakaszt megnyerő Miskolci DVTK Jegesmedvék két góllal győzött a Ferencváros otthonában a jégkorong MOL Liga utolsó játéknapján.
Megtekintések száma1382 Hozzászólások5 Publikálva2017.02.07., kedd [11:27]
Nem sikerült szépen búcsúzni a MOL Ligától

Noha hősiesen játszott, végül hosszabbítás és szétlövés után 5–4-es vereséget szenvedett hazai pályán a Csíkszeredai Sportklub a jégkorong MOL Liga alapszakaszának zárómérkőzésén.
Megtekintések száma2925 Hozzászólások17 Publikálva2017.02.05., vasárnap [21:14]
Hosszabbításban nyert a Progym

Hazai siker született a székely hokirangadón, a román jégkorongbajnokság alapszakaszában a Gyergyószentmiklósi Progym a hosszabbításban győzte le a Csíkszeredai Sportklubot.
Megtekintések száma4805 Hozzászólások42 Publikálva2017.02.04., szombat [21:26]
Székely hokirangadó Gyergyószentmiklóson

A román jégkorongbajnokság alapszakaszában utoljára csap össze a Gyergyószentmiklósi Progym és a Csíkszeredai Sportklub. Nagyon fontos a győzelem a hazaiak számára.
Megtekintések száma1794 Hozzászólások9 Publikálva2017.02.03., péntek [11:02]
Budapesten hokiztak a székely gyerekek

Öt székelyföldi csapat vett részt a MAC Budapest által rendezett, U10-es korosztályú csapatok számára kiírt jégkorongtornán. A Tüskecsarnokban lebonyolított kétnapos megmérettetésen a székelyföldi alakulatok közül a Felcsík SK érte el a legjobb eredményt.
Megtekintések száma1237 Hozzászólások3 Publikálva2017.02.01., szerda [16:40]