2017. február 25., szombat; Ma Géza napja van
Rss Facebook oldal Twitter oldal Youtube csatorna Google +1 oldal
Találatok: 12904    Oldalak:   <<  Előző  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   Következő  >>
SZFC: sima győzelem a főpróbán

Lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a labdarúgó 3. Liga rajtja előtt a Székelyudvarhelyi FC, szombaton délben a Kovászna megyei bajnokság harmadik helyezettjét, a Kézdivásárhelyi KSE csapatát fogadta a műgyepes pályán.
Megtekintések száma33 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.25., szombat [19:21]
Osztozkodott a pontokon az SZKC és a Dunărea

Fordulatos mérkőzést láthatott az udvarhelyi közönség szombaton délben a városi sportcsarnokban. A Székelyudvarhelyi KC és a Dunărea Călărași összecsapásán tizenöt másodperccel a meccs vége előtt egyenlítettek a hazaiak.
Megtekintések száma243 Hozzászólások1 Publikálva2017.02.25., szombat [15:19]
Ezúttal sem talált be ellenfele hálójába az ASA

Idei negyedik mérkőzésén sem sikerült betalálnia a Marosvásárhelyi ASA-nak, pénteken a Sziget utcai stadionban gól nélküli döntetlent játszott az FC Voluntari ellen a labdarúgó 1. Liga 25. fordulójában.
Megtekintések száma73 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.25., szombat [14:58]
Alapos lépésekkel a csúcs felé

Letette kézjegyét a romániai tereptriatlonban a székelyudvarhelyi Bíró Júlia, hiszen az országos bajnokság végén az ifjúsági mezőnyben kétszer is dobogós helyezést ért el.
Megtekintések száma1479 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.25., szombat [11:00]
Lendületben a Sepsi SIC

Hamar kiheverte a Román Kupa küzdelmei során megélt kudarcot a Sepsiszentgyörgyi Sepsi SIC női kosárlabda csapata, hiszen a bajnokság második szakaszában előbb a Szatmárnémeti VSK-t győzte le idegenben, majd csütörtökön este a Galaci Phoenix-et.
Megtekintések száma100 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.25., szombat [10:17]
Határon túliak is indulhatnak a magyar birkózó-bajnokságokon

A Magyar Birkózó Szövetség (MBSZ) elnöksége lehetővé tette minden magyar állampolgársággal rendelkező határon túli versenyző számára, hogy részt vegyen az országos bajnokságokon.
Megtekintések száma226 Hozzászólások2 Publikálva2017.02.24., péntek [18:28]
Változások a Sepsi OSK háza táján

A román labdarúgó 2. Liga 5. helyét elfoglaló Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a téli szünet ideje alatt jelentős változásokat hajtott végre, egyrészt a klub vezetőségében és szakmai stábjában, másrészt a játékoskeretében.
Megtekintések száma573 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.24., péntek [17:39]
Tét nélkül játszik a Sportklub, kötelező győzelem előtt a Progym

Hazai pályán játszik szombaton a Gyergyószentmiklósi Progym, ellenfele a Bukaresti Steaua lesz. Aznap és vasárnap a Csíkszeredai Sportklub tét nélküli mérkőzéseken fogadja a Bukaresti Sportul Studențesc együttesét a román felnőtt jégkorongbajnokságban.
Megtekintések száma1274 Hozzászólások10 Publikálva2017.02.24., péntek [09:40]
Újabb döntetlent játszott az FK Csíkszereda

Sorozatban harmadik felkészülési mérkőzésén ért el 1–1-es döntetlent a Nyíregyházán edzőtáborozó FK Csíkszereda labdarúgócsapata.
Megtekintések száma355 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [21:48]
Csíki siker az olaszországi vb-n

Harmadik helyezést ért el a D1–2 kutyás fogat (szibériai husky) junior kategóriában a csíkszentmártoni Both Sebestyén az Olaszországban megszervezett FISTC sprint kutyaszánhúzó világbajnokságon.
Megtekintések száma232 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [20:40]
Gegő Hunor 11. lett a vébén

Kiváló eredménnyel kezdte meg szereplését a szlovákiai Cerpatakon (Brezno-Osrblie) zajló ifjúsági biatlon-világbajnokságon a csíkdelnei Gegő Hunor.
Megtekintések száma2341 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [20:15]
Világbajnok a csomafalvi származású pap

Kiss Attila csomafalvi származású óradnai papnak több mint hobbija a kutyaszánhajtás, hiszen világbajnok lett e sportágban.
Megtekintések száma11803 Hozzászólások8 Publikálva2017.02.23., csütörtök [19:00]
Călărași csapatát fogadja az SZKC

A tavaszi idény egyik meglepetéscsapatát, a Dunărea Călărași-t fogadja szombaton a Székelyudvarhelyi KC, a mérkőzést 12 órától rendezik a városi sportcsarnokban.
Megtekintések száma223 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [15:54]
Körvonalazódik a ranglista az ákosfalvi bajnokságban

Kilenc forduló járt le az ákosfalvi teremlabdarúgó-bajnokságban, és bár vannak csapatok, amelyek nem játszották le minden mérkőzésüket, a ranglista körvonalazódni látszik négy fordulóval a zárás előtt.
Megtekintések száma122 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [15:42]
Asztalitenisz: a Szuperligáért adogatnak az udvarhelyiek

Az elmúlt tizenöt év legfontosabb mérkőzése vár a Székelyudvarhelyi ISK-FSK asztalitenisz-csapatra, a fiúk vasárnap 17 órától a városi sportcsarnokban az Aradi VSK játékosaival néznek farkasszemet az A divízió rájátszásának első összecsapásán.
Megtekintések száma194 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [13:59]
Megvédte bajnoki címét

Răzvan Kovacs, a Marosvásárheyi Mureșul Sportklub birkózója országos bajnoki címet szerzett az ifjúsági, U23-as korosztályban a Temesváron megrendezett egyéni döntőben.
Megtekintések száma140 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [12:26]
Gyergyóremetén avatnak bajnokot

Eldőlt, hogy melyik településen rendezik meg a Hargita megyei teremlabdarúgó-bajnokság döntő tornáját.
Megtekintések száma195 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [12:06]
Hetven felettiek is teljesítették a távot

A Bucsin-tetőn rendezte meg a Gyergyószentmiklósi ISK kedden a Gyergyó Kupa elnevezésű hagyományos sífutóversenyét.
Megtekintések száma510 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [11:15]
Négy versenyen is síztek a gyergyóiak

Három helyszínen, négy versenyen indultak a gyergyószentmiklósi alpesi sízők az elmúlt időszakban.
Megtekintések száma744 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [10:34]
Második lett a Tanulók Klubja

Máramaros megyében, a Superski Cavnic pályán rendezték meg a hét első napjaiban a Gutin-kupával díjazott alpesi síversenyt, amelyen szép eredményeket értek el a kis csíki sízők.
Megtekintések száma127 Hozzászólások0 Publikálva2017.02.23., csütörtök [09:23]